Na co zwrócić uwagę podczas wyboru cateringu dietetycznego?

Należysz do osób, które nie mają zwyczaju planować swojego jadłospisu z wyprzedzeniem ze względu na brak czasu? Zamiast tego decydujesz się na zakup gotowych dań z supermarketu, których jakość zwykle pozostawia wiele do życzenia i nie ma nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem się? Rozwiązaniem idealnym dla Ciebie jest dieta pudełkowa. Warszawa oraz okoliczne miasta to przykład tego, że można odżywiać się zdrowo i smacznie, a przy tym chudnąć.

 

Tani catering dietetyczny: Warszawa – pamiętaj o dopasowaniu kaloryczności posiłków

 

Jesteś na etapie poszukiwania swojej pierwszej diety? Wariant pudełkowy to rozwiązanie zdecydowanie dla Ciebie. Decydując się na niego, powinieneś wiedzieć, na co dokładnie warto zwrócić uwagę. Dzięki kilku prostym wskazówkom będziesz mógł w prosty sposób dopasować tę usługę do swoich potrzeb. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest zdanie sobie sprawy, że nie istnieje dieta cud, która w krótkim czasie pozwoli Ci zrzucić 10 czy 20 kilogramów bez uszczerbku na zdrowiu. Wszystkie rozwiązania tego typu faktycznie pozwalają schudnąć, jednak po odejściu od diety często pojawia się powrót do poprzedniej wagi lub efekt jojo. Podstawą zdrowej diety jest między innymi dobranie właściwej kaloryczności posiłków.

 

Jeżeli jesteś osobą, która nie ma czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków z wyprzedzeniem, a co dopiero wyliczanie ich kaloryczności, powinieneś postawić na catering dietetyczny. Warszawa jako stolica oferuje pod tym względem szereg możliwości. Co to dokładnie oznacza? Możesz jeść smacznie, zdrowo i bez zbędnych wyrzeczeń, a przy tym chudnąć.

 

Swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie możesz obliczyć, korzystając z prostego narzędzia dostępnego na stronie internetowej – jest to specjalny kalkulator. Podając wiek, płeć, wagę, wzrost oraz aktywność fizyczną otrzymasz wynik w kaloriach potrzebny do utrzymania aktualnej wagi. Chcąc wypracować lepszą figurę, odejmij od otrzymanego wyniku ok. 500 kalorii dziennie.

 

Tani catering dietetyczny: Warszawa – smacznie i zdrowo

 

Decydując się na dietę, największe obawy zwykle dotyczą monotonności posiłków. To właśnie one są najczęściej przyczyną rezygnacji z odchudzania. Decydując się na dietę pudełkową, warto sprawdzić, czy dostępne są informacje dotyczące przykładowych rozpisek menu, jakie oferuje wybrany catering dietetyczny. Warszawa to idealny przykład tego, że można zjeść smacznie, ale zarazem różnorodnie, każdego dnia ciesząc się z odkrywania nowych smaków. CHEF BOX to rozwiązanie, dzięki, któremu można dopasować dietę do swoich własnych preferencji żywieniowych. Każdy jadłospis jest przygotowywany przez specjalistów, którzy dbają między innymi o jakość wykorzystywanych produktów.

 

Warszawa – catering dietetyczny dopasowany do potrzeb każdego

 

Jedną z najważniejszych zalet cateringu pudełkowego jest możliwość skorzystania z różnych opcji. Dzięki temu każdy może znaleźć zestaw, który będzie odpowiadał jego indywidualnym preferencjom żywieniowym. Dostępne są zestawy składające się z trzech posiłków – office box oraz domowy, jak również te większe. Menu złożone z pięciu dań to między innymi opcja:

  • wegańska,
  • z niskim poziomem IG (dla osób z insulinoopornością czy cukrzycą),
  • dla mam (kobiet w ciąży oraz karmiących),
  • wegetariańska z uwzględnieniem ryb,
  • wegetariańska,
  • sportowa,
  • standardowa,
  • standardowa z wykluczeniem ryb,
  • bez glutenu oraz laktozy.

 

Warszawa – catering dietetyczny, z którym zapoznasz się przed złożeniem zamówienia

Nie jesteś do końca przekonany, czy zasmakujesz w daniach, jakie proponuje wybrana dieta pudełkowa? Warszawa oraz inne miejscowości w kraju często mają możliwość dokładnego sprawdzenia posiłków na cały tydzień. Dzięki temu możesz szybko przekonać się, jakie potrawy zostały przewidziane w wybranym przez Ciebie planie dietetycznym. Rozwiązanie to zdecydowanie ułatwi Ci podjęcie decyzji. Wówczas wystarczy tylko wybrać termin pierwszej przesyłki, zapłacić za swój catering i czekać na kuriera z pysznymi daniami. Pamiętaj, że im dłuższe zamówienie złożysz, tym lepsza będzie cena diety.

Wybierz
Dietę dla siebie