CHEFBOX

Chef Box to, nowy na rynku, catering dietetyczny. Nasze diety przygotowujemy z należytą starannością, wykorzystując produkty najwyższej jakości. Chcemy, by posiłki, które Wam dostarczamy, były smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane, a ceny diet konkurencyjne.

Dobrze zbilansowana dieta to podstawa zdrowego stylu życia. Wiemy, jak ciężko jest samemu planować codzienny jadłospis i przygotowywać zdrowe i pełnowartościowe posiłki.
Dlatego też catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce jeść smacznie, pożywnie i nie martwić się przy tym o liczenie kalorii. 😉
Zdradzimy Wam pewien sekret – gotujemy domowo – jak u mamy!

Nasze diety pudelkowe

O odpowiedni smak potraw zadbają nasi niezastąpieni kucharze, z szefem kuchni na czele! Cały zespół zdobywał swoje wieloletnie doświadczenie, pracując w restauracjach specjalizujących się w różnych kuchniach. Zapewniamy – będzie smacznie i kolorowo!

Śmiało możemy więc zaprosić Was w podróż dookoła świata. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem dietetyka. 😉

Jak to działa?

  • Wybierz preferowany rodzaj diety, kaloryczność oraz długość karnetu.
  • Jeśli nie jesteś pewien, czy catering dietetyczny to opcja dla Ciebie – masz możliwość zamówienia wersji „TEST BOX” – czyli jednego zestawu (pod jeden adres) w promocyjnej cenie!
  • Możesz otrzymać swoja dietę w ekologicznych opakowaniach – tę opcje dodaj koszyka podczas składania zamówienia.
  • Diety dowozimy od poniedziałku do piątku. Piątkowy zestaw możesz zamówić podwójnie na sobotę (zestaw sobotni dowieziemy razem z piątkowym).
  • Dostawy realizujemy w godzinach 20:00-7.00 WARSZAWA / 01:00 – 7:00 GDAŃSK, w zależności od wybranego rejonu. Dietę dostarczymy do Twojego mieszkania/domu/miejsca pracy – Ty decydujesz! 😊 Kierowca może wysłać SMS z informacją że dieta jest już pod Twoimi drzwiami – poinformuj nas przy składaniu zamówienia w uwagach o takiej prośbie ( OPCJA tylko Warszawa i okolice) 🙂
  • WAŻNE! Masz możliwość zawieszenia swojego karnetu na 2 dni przed dostawą. Wystarczy, że wcześniej poinformujesz nas o tym mailowo (prosimy o wiadomość odpowiednio wcześnie **).

Dlaczego my?

Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała – przede wszystkim – z naszej pasji do gotowania, ale i do świadomego odżywiania oraz zdrowego stylu życia. Po prostu: kochamy to, co robimy i wierzymy, że widać to w naszych potrawach!

Chcemy pokazać Wam, że zdrowe odżywianie nie musi być monotonne i mało smaczne, a utrzymanie właściwych nawyków żywieniowych to nic trudnego. 😉
Gotujemy smacznie, kolorowo, z uwzględnieniem wszelkich zasad świadomego odżywiania i aktualnych trendów w żywieniu.
Wierzymy, że po tygodniu stosowania naszej diety, odczujesz wyraźną różnicę w funkcjonowaniu Twojego organizmu.

Wydaje Ci się, że catering dietetyczny to dość kosztowne rozwiązanie?

Nie z nami!
Zrób mały eksperyment i spróbuj przez tydzień zapisywać swoje wydatki na zakupy.
Nie zapomnij o przekąskach, które kuszą Cię w ciągu dnia – kanapki, batony itd.
Dla porównania – nasz zestaw zamówisz już od 39 zł za 1 dzień!