chefbox

Catering dietetyczny – Mory

Wiele osób chętnie skorzystałoby z usług cateringu dietetycznego, ale obawia się, że są one dostępne jedynie w dużych miastach. Naszą dietę pudełkową dowozimy także do miejscowości Mory. Rosnąca popularność takich rozwiązań sprawia, że chętni na zmianę nawyków żywieniowych mogą skorzystać z oferty cateringu dietetycznego.

Catering dietetyczny domowy
dieta

DOMOWA

Codziennie 3 zbilansowane posiłki w wersji Standard – czyli ze wszystkim: jest mięso, są ryby, ziemniaki, …

ZAMÓW
MENU

Już od 35,00 ZŁ dziennie!

Catering dietetyczny do biura
dieta

Office Box

Zestaw składający się z dobrze zbilansowanego śniadania, II śniadania oraz obiadu. Dostępna w opcjach: Sta…

ZAMÓW
MENU

Już od 29,00 ZŁ dziennie!

Catering dietetyczny wegański
dieta

Wegańska

Posiłki całkowicie pozbawione produktów pochodzenia zwierzęcego. W menu znajduje się dużo warzyw, owoców,…

ZAMÓW
MENU

Już od 48,00 ZŁ dziennie!

Catering dietetyczny niski ig
dieta

Niski IG

Odpowiednia dla wszystkich osób, którzy zmagają się z insulinoopornością, cukrzycą typu II . Dietę niski…

ZAMÓW
MENU

Już od 45,00 ZŁ dziennie!

Dieta dla mam 2
dieta

Dla mam

Odpowiednio zbilansowana dieta dla pań w ciąży oraz karmiących piersią, które chcą zadbać o właściwe o…

ZAMÓW
MENU

Już od 41,00 ZŁ dziennie!

Catering dietetyczny wegetariański z rybą
dieta

WEGETARIAŃSKA Z RYBAMI

Dieta Wegetariańska z rybami – posiłki całkowicie pozbawione mięsa z rybami występującymi w posiłkach m…

ZAMÓW
MENU

Już od 39,00 ZŁ dziennie!

Catering dietetyczny wegetariański
dieta

WEGETARIAŃSKA

Posiłki całkowicie pozbawione mięsa oraz ryb. W menu znajduje się dużo nabiału, warzyw, owoców, nasion, z…

ZAMÓW
MENU

Już od 39,00 ZŁ dziennie!

Catering dietetyczny sport
dieta

SPORTOWA

Dieta o podwyższonej kaloryczności i zawartości białka niż w diecie Standard, sprawdzi się u osób prowadz…

ZAMÓW
MENU

Już od 54,00 ZŁ dziennie!

Catering dietetyczny standard
dieta

Standard

Optymalna dieta dla każdego, kto ceni sobie zdrowe odżywanie oraz wygodę. W menu znajdziesz 5 dobrze zbilanso…

ZAMÓW
MENU

Już od 39,00 ZŁ dziennie!

Dieta standard bez ryb 2
dieta

Standard bez ryb

Optymalna dieta dla każdego kto nie lubi ryb i owoców morza oraz kto ceni sobie zdrowe odżywanie oraz wygodę…

ZAMÓW
MENU

Już od 39,00 ZŁ dziennie!

Catering dietetyczny dla mam 1
dieta

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i bez laktozy dla każdego, kto chce usunąć z diety gluten i laktozę.

ZAMÓW
MENU

Już od 46,00 ZŁ dziennie!

Dlaczego warto zamówić dietę pudełkową – Mory

Trudno obecnie znaleźć osobę, która nie słyszałaby o diecie pudełkowej. Obecnie korzystają z niej nie tylko gwiazdy i influencerzy. Jest to rozwiązanie polecane dla każdego, kto chciałby jeść zdrowo i smacznie. Wśród licznych zalet zamówienia diety pudełkowej można wymienić:

  • ściśle określoną kaloryczność

Wiele osób zmaga się ze zmianą wagi lub trudnością w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Znacznie lepiej można zadbać o ten aspekt, kontrolując liczbę spożywanych kalorii. Korzystając z usług cateringu dietetycznego, sam określisz, jaką dzienną wartość kaloryczną mają mieć Twoje posiłki. W ten sposób możesz mieć pewność, że utrzymanie odpowiedniej masy ciała będzie znacznie łatwiejsze. 

  • wygodę

Jednym z ogromnych atutów korzystania z usług cateringu dietetycznego, jest komfort. Po złożeniu zamówienia w ciągu kilku dni zaczną się pojawiać pod Twoimi drzwiami pakiety z gotowymi i już zapakowanymi posiłkami. Co więcej, nie potrzebujesz żadnych innych naczyń, gdyż opakowania nadają się do odgrzewania w mikrofalówce. Dzięki takim rozwiązaniom korzystanie z usług cateringu dietetycznego z dowozem do Mor jest bardzo łatwe.

  • oszczędność czasu

Czy próbowałeś kiedyś przeliczyć, ile godzin spędzasz na planowaniu posiłków, zakupach oraz gotowaniu? W ciągu tygodnia może się uzbierać od 7 do nawet kilkunastu godzin. Dlatego, jeśli wciąż narzekasz na brak czasu, idealnym rozwiązaniem będzie zamówienie diety pudełkowej. Dzięki temu czas, który dotąd przeznaczałeś na samodzielne przygotowywanie posiłków, możesz teraz przeznaczyć na inne cele. Pomyśl, co mógłbyś zrobić z taką liczbą godzin tygodniowo. To idealna okazja, żeby wziąć więcej zleceń, spotkać się z przyjaciółmi czy zacząć regularnie ćwiczyć na siłowni.

  • oszczędność pieniędzy

Koszt diety pudełkowej wcale nie musi być duży! W naszej ofercie możesz zdecydować się na dania, których dzienna cena wynosi tylko 35 zł za dzień. Porównując wydatki, które należy ponieść, samodzielnie przygotowując posiłki – skorzystanie z cateringu dietetycznego może być naprawdę opłacalne!

  • doskonały smak

Dieta pudełkowa spodoba się także smakoszom. Wynika to z tego, że każdy posiłek jest przygotowywany ze świeżych składników o najlepszej jakości przez specjalistę. Bez względu na wybrany jadłospis codziennie otrzymasz pyszne i różnorodne posiłki. Nawet dieta odchudzająca może świetnie smakować. Do tego wiele osób narzeka przy samodzielnym gotowaniu potraw na nudę. Korzystając z cateringu dietetycznego, codziennie będziesz pozytywnie zaskoczony.

  • ekologiczność

Należy pamiętać, że przygotowując posiłki, nie tylko emitujesz odpady, ale również zużywasz energię elektryczną oraz gaz. Do tego, nierzadko się zdarza, że niektóre produkty przeterminują się w lodówce i w konsekwencji lądują w koszu zamiast na talerzu. Natomiast zamawiając dietę pudełkową, otrzymasz posiłki w opakowaniach nadających się do recyklingu. Do tego, możesz zdecydować się na dodatkową usługę, aby dania były zapakowane w specjalne eko-pudełka, które są biodegradowalne. W ten sposób możesz ograniczyć emisję odpadów oraz przestaniesz marnować żywność

To tylko kilka zalet, dzięki którym coraz więcej mieszkańców Mor decyduje się na skorzystanie z usług cateringu dietetycznego.

Mory – dla kogo dieta pudełkowa jest najlepszym rozwiązaniem?

Dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby. Doskonale sprawdzi się u singli oraz par bez dzieci, gdyż dzięki temu mogą oni codziennie spożywać różnorodne posiłki, zamiast jeść te same potrawy przez kilka dni. To również idealny pomysł dla rodzin z dziećmi, gdyż zamówienie odrębnych diet pudełkowych pozwala na zapewnienie każdemu domownikowi jadłospisu zgodnie z jego potrzebami. Skorzystanie z usług cateringu dietetycznego to świetne rozwiązanie dla osób na redukcji i aktywnie trenujących, dlatego, że codziennie otrzymają idealnie skomponowane posiłki o ściśle określonej kaloryczności.