chefbox

Catering dietetyczny – Mysiadło

Choć kiedyś trudno było sobie wyobrazić inny posiłek niż domowy, to obecnie wiele osób zwyczajnie nie ma czasu na samodzielne gotowanie. Alternatyw jest wiele, można wybrać wtedy danie z restauracji, gotowe jedzenie z supermarketu lub wysokoprzetworzoną i kaloryczną przekąskę. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty naszego cateringu dietetycznego. Mysiadło to kolejna miejscowość, do której dowozimy nasze pyszne diety pudełkowe.

dieta z wyborem menu
dieta

z wyborem menu

Dieta z Wyborem menu to idealna propozycja dla Ciebie, jeżeli chcesz sam decydować co zjesz danego dnia.

Już od 55,00 ZŁ dziennie!

dieta odchudzająca
dieta

Odchudzająca

Jeżeli chcesz się zdrowo odżywiać i zredukować masę ciała to nasza dieta Odchudzająca będzie dobrym wyborem dla Ciebie.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta standard
dieta

Standard

Dieta Standard jest optymalnym wyborem dla osób chcących zredukować masę ciała i zdrowo się odżywiać.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta standard bez ryb
dieta

Standard bez ryb

Jeżeli nie lubisz ryb i owoców morza lub masz nadwrażliwość pokarmową na te produkty to nasza dieta pudełkowa Standard bez ryb będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta wegetariańska
dieta

WEGETARIAŃSKA

Dieta Wegetariańska będzie najlepszym wyborem dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ryb i owoców morza.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta wegetariańska z rybami
dieta

WEGETARIAŃSKA Z RYBAMI

Jeżeli szukasz diety eliminującej mięso a jednocześnie wzbogaconej w ryby i owoce morza to nasza dieta wegetariańska z rybami będzie najlepszym wyborem.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta sportowa
dieta

SPORTOWA

Dieta Sportowa jest to dieta pudełkowa o podwyższonej zawartości pełnowartościowego białka w porównaniu do diety Standard.

Już od 54,00 ZŁ dziennie!

dieta niski ig
dieta

Niski IG

Dieta Niski IG jest wskazana dla osób z insulinoopornością czy cukrzycą typu 2. Bazą tej diety są produkty o niskim i średnim IG.

Już od 53,00 ZŁ dziennie!

dieta bez glutenu i laktozy
dieta

Dieta bez glutenu i laktozy

Szukasz diety ograniczającej gluten i laktozę? Nasza dieta pudełkowa bez Glutenu i Laktozy będzie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Już od 54,00 ZŁ dziennie!

dieta dla mam
dieta

Dla mam

Prawidłowo zbilansowana dieta dla mamy w ciąży i w okresie laktacji jest kwestą kluczową.

Już od 53,00 ZŁ dziennie!

dieta office box
dieta

Office Box

Dieta Office Box w wersji standardowej jest dietą pudełkową składającą się z trzech posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad).

Już od 39,00 ZŁ dziennie!

dieta domowa
dieta

DOMOWA

Jeżeli lubisz domowe posiłki, to nasza dieta Domowa będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Ta dieta pudełkowa składa się z trzech dań, czyli śniadania, obiadu i kolacji.

Już od 38,00 ZŁ dziennie!

dieta wegańska
dieta

NISKI IG WEGE

Jeśli poszukujesz diety opartej na produktach o niskim i średnim IG, a jednocześnie eliminującą mięso, ryby i owoce morza to nasza dieta pudełkowa Niski IG WEGE będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Już od 53,00 ZŁ dziennie!

dieta low carb
dieta

LOW CARB

Dieta Low Carb to idealne rozwiązanie dla osób chcących zredukować ilość węglowodanów przy równocześnie zwiększonej podaży białka.

Już od 54,00 ZŁ dziennie!

dieta keto
dieta

KETO

Dieta Keto jest dla każdego, kto chce szybko zgubić nadprogramowe kilogramy, a prowadzi mało aktywny tryb życia.

Już od 54,00 ZŁ dziennie!

Dieta pudełkowa – Mysiadło 

Zamówienie diety pudełkowej pozwala na codzienne cieszenie się smakiem różnorodnych potraw. Co więcej, w ofercie naszego cateringu dietetycznego znajdą coś dla siebie mieszkańcy Mysiadła, którzy są:

  • wegetarianami,
  • peskatarianami,
  • sportowcami,
  • osobami chcącymi unormować poziom cukru we krwi,
  • na redukcji,
  • wrażliwi na produkty zawierające laktozę oraz gluten.

Dzięki możliwości wyboru kilkunastu diet każdy znajdzie coś dla siebie. 

Mysiadło – dlaczego korzystając z usług cateringu dietetycznego, można łatwo schudnąć?

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia – WHO, nawet 40% populacji świata ma problem z otyłością. Kaloryczna i wysokoprzetworzona żywność jest łatwo dostępna, smaczna i tania. Dlatego wiele osób, zamiast samodzielnie przygotować posiłki, decyduje się na zakup gotowych produktów w markecie lub restauracji fast-food. Niestety, ale cheeseburger i frytki mogą mieć kaloryczność o wartości od 700 kcal do nawet 2000 kcal w zależności od wybranej porcji i dodatków. Należy jednak wiedzieć, że to tylko jeden posiłek, a już może zapewniać sporą część zapotrzebowania kalorycznego. Do tego dania fast-food, choć mogą być satysfakcjonujące podczas jedzenia, to nie zapewniają na długo nasycenia. W rezultacie po dwóch godzinach nadal jesteś głodny. Taki styl żywienia w połączeniu z niewielką aktywnością szybko może doprowadzić do pojawienia się nadprogramowych kilogramów. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda, gdy zamówisz dietę pudełkową. Jest kilka powodów, dlaczego łatwiej chudnie się, korzystając z usług cateringu dietetycznego:

  • spożywanie posiłków o ściśle określonej kaloryczności

Przy zamówieniu diety pudełkowej zostaniesz poproszony o wybranie dziennej wartości kalorycznej, jaką mają zapewniać posiłki. Jeśli nie wiesz, jak obliczyć swoje zapotrzebowanie, łatwo to możesz wykonać za pomocą naszego kalkulatora. W tym celu wystarczy podać swój wzrost, wiek, wagę, płeć oraz określić dzienny poziom aktywności. Bardzo szybko uzyskasz wynik, pokazujący ile kalorii powinieneś spożywać, aby utrzymać swoją obecną masę ciała. Osoby, które planują redukcję tkanki tłuszczowej, powinny wybrać dietę odchudzającą o 300-400 kcal mniejszą niż wykazana wartość. Doprowadzenie do deficytu kalorycznego jest skutecznym sposobem na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. 

  • 5 regularnych posiłków zapobiega napadom głodu

Dla wielu osób redukcja tkanki tłuszczowej kojarzy się z wieloma restrykcjami i ciągłym uczuciem głodu. Niestety z takich powodów, często dochodzi do porzucenia diety i powrotu do dawnego stylu żywienia. Zamawiając naszą dietę pudełkową odchudzającą, otrzymasz 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Regularne jedzenie niewielkich porcji pozwala na zachowanie poczucia sytości przez cały dzień. Do tego, podwieczorki w naszej diecie odchudzającej zaspokoją także potrzeby łasuchów. Często mają postać owocowych koktajli czy niskokalorycznych deserów lub ciast. W ten sposób nadal możesz jeść smacznie, pozostać zmotywowany i chudnąć. 

  • brak pokus

Korzystając z usług cateringu dietetycznego, możesz ograniczyć wychodzenie do sklepu do minimum. Dzięki temu słodycze i słone przekąski dostępne na półkach nie będą kusić. W konsekwencji unikniesz wieczornego objadania się ciastkami czy chipsami. W ten sposób konsekwentne przestrzeganie zasad diety jest znacznie łatwiejsze.

  • zaoszczędzony czas na gotowaniu możesz przeznaczyć na trening

Wśród osób na diecie odchudzającej często można usłyszeć stwierdzenie, że nie mają oni czasu na wykonywanie ćwiczeń. Samodzielne sprawdzanie kaloryczności, planowanie jadłospisu oraz przygotowywanie posiłków może być czasochłonne. Decydując się na zamówienie naszej diety pudełkowej, zaoszczędzisz wiele godzin tygodniowo, które wykorzystasz na siłownie.

Z powodu takich zalet, redukcja tkanki tłuszczowej na diecie pudełkowej jest znacznie prostsza i efektywniejsza. Do tego, jeśli już zrzucisz nadprogramowe kilogramy, korzystając z naszego cateringu dietetycznego z dowozem do Mysiadła, możesz wybrać jadłospis standardowy o optymalnej wartości kalorycznej. W ten sposób unikniesz efektu jo-jo.

5/5 - (188 opinie)