chefbox

Catering dietetyczny – Opacz-Kolonia

Chciałbyś zadbać o lepiej zbilansowaną dietę, ale nie masz czasu na odpowiednie zaplanowanie jadłospisu? Nie lubisz gotować? Na szczęście możesz zdecydować się na łatwiejsze rozwiązanie. Wystarczy zamówić dobrą dietę pudełkową. Opacz-Kolonia to kolejna lokalizacji, do której dowozimy pakiety z pysznymi daniami!

dieta z wyborem menu
dieta

z wyborem menu

Dieta z Wyborem menu to idealna propozycja dla Ciebie, jeżeli chcesz sam decydować co zjesz danego dnia.

Już od 55,00 ZŁ dziennie!

dieta odchudzająca
dieta

Odchudzająca

Jeżeli chcesz się zdrowo odżywiać i zredukować masę ciała to nasza dieta Odchudzająca będzie dobrym wyborem dla Ciebie.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta standard
dieta

Standard

Dieta Standard jest optymalnym wyborem dla osób chcących zredukować masę ciała i zdrowo się odżywiać.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta standard bez ryb
dieta

Standard bez ryb

Jeżeli nie lubisz ryb i owoców morza lub masz nadwrażliwość pokarmową na te produkty to nasza dieta pudełkowa Standard bez ryb będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta wegetariańska
dieta

WEGETARIAŃSKA

Dieta Wegetariańska będzie najlepszym wyborem dla osób, które zrezygnowały z jedzenia mięsa, ryb i owoców morza.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta wegetariańska z rybami
dieta

WEGETARIAŃSKA Z RYBAMI

Jeżeli szukasz diety eliminującej mięso a jednocześnie wzbogaconej w ryby i owoce morza to nasza dieta wegetariańska z rybami będzie najlepszym wyborem.

Już od 50,00 ZŁ dziennie!

dieta sportowa
dieta

SPORTOWA

Dieta Sportowa jest to dieta pudełkowa o podwyższonej zawartości pełnowartościowego białka w porównaniu do diety Standard.

Już od 54,00 ZŁ dziennie!

dieta niski ig
dieta

Niski IG

Dieta Niski IG jest wskazana dla osób z insulinoopornością czy cukrzycą typu 2. Bazą tej diety są produkty o niskim i średnim IG.

Już od 53,00 ZŁ dziennie!

dieta bez glutenu i laktozy
dieta

Dieta bez glutenu i laktozy

Szukasz diety ograniczającej gluten i laktozę? Nasza dieta pudełkowa bez Glutenu i Laktozy będzie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Już od 54,00 ZŁ dziennie!

dieta dla mam
dieta

Dla mam

Prawidłowo zbilansowana dieta dla mamy w ciąży i w okresie laktacji jest kwestą kluczową.

Już od 53,00 ZŁ dziennie!

dieta office box
dieta

Office Box

Dieta Office Box w wersji standardowej jest dietą pudełkową składającą się z trzech posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad).

Już od 39,00 ZŁ dziennie!

dieta domowa
dieta

DOMOWA

Jeżeli lubisz domowe posiłki, to nasza dieta Domowa będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Ta dieta pudełkowa składa się z trzech dań, czyli śniadania, obiadu i kolacji.

Już od 38,00 ZŁ dziennie!

dieta wegańska
dieta

NISKI IG WEGE

Jeśli poszukujesz diety opartej na produktach o niskim i średnim IG, a jednocześnie eliminującą mięso, ryby i owoce morza to nasza dieta pudełkowa Niski IG WEGE będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Już od 53,00 ZŁ dziennie!

dieta low carb
dieta

LOW CARB

Dieta Low Carb to idealne rozwiązanie dla osób chcących zredukować ilość węglowodanów przy równocześnie zwiększonej podaży białka.

Już od 54,00 ZŁ dziennie!

dieta keto
dieta

KETO

Dieta Keto jest dla każdego, kto chce szybko zgubić nadprogramowe kilogramy, a prowadzi mało aktywny tryb życia.

Już od 54,00 ZŁ dziennie!

Opacz-Kolonia – zalety diety pudełkowej

Z początku wiele osób zastanawia się, czy zamówienie diety pudełkowej to najlepsze rozwiązanie. Warto zatem dowiedzieć się, jakie zalety mogą wyniknąć z korzystania z usług cateringu dietetycznego:

 • codziennie otrzymasz różnorodne dania

Narzekasz na nudę w kuchni? Masz dość jedzenia tych samych obiadów kilka dni z rzędu? W takim razie zamówienie naszej diety pudełkowej z dowozem do Opaczy-Kolonii będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Każdego dnia otrzymasz dania, które zaskoczą Cię bogactwem smaku i różnorodności. Do tego, jeśli zdecydujesz się na program diety pudełkowej z wyborem menu, możesz kosztować posiłków z różnych jadłospisów.

 • idealnie skomponowana dieta

Czy wiesz, że nawet mając nadwagę, nadal można cierpieć np. na anemię, awitaminozę czy niedożywienie? Wynika to z tego, że zaspokajanie głodu nie jest jednoznaczne z zapewnianiem organizmowi wszystkich niezbędnych substancji do poprawnego funkcjonowanie. Zatem jeśli uwielbiasz gotowe dania z marketów i posiłki z restauracji fast-food, to nierzadko spożywasz jedynie puste kalorie, pozbawione cennych witamin. Nasze diety pudełkowe zostały tak skonstruowane, aby dostarczać każdemu wszystkich potrzebnych substancji. Dzięki temu możesz zadbać o dobrą formę oraz samopoczucie. Nawet jeśli zdecydujesz się na jadłospisy restrykcyjne, takie jak: wegetariański, stworzony ze składników o niskim IG czy pozbawiony produktów z glutenem i laktozą, nadal będziesz odpowiednio odżywiony.

 • odpowiednia kaloryczność

Jeśli zmagasz się z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, warto przeliczyć, ile dziennie kalorii spożywasz. Choć wiele osób uważa, że tak naprawdę niewiele je, to zapisując wszystkie posiłki i przekąski, mogą uzyskać wysoki wynik. Jeśli chcesz zadbać o uzyskanie oraz utrzymanie prawidłowej wagi, doskonałym sposobem na to będzie zdecydowanie się na dietę pudełkową, która codziennie zapewni Ci posiłki o określonej wartości kalorycznej. Koniec z niekontrolowanym przyrostem masy ciała!

 • dostawa pysznych posiłków od poniedziałku do piątku

Czasem każdy marzy o tym, aby śniadanie rano czekało gotowe na niego. Wcale nie musisz zatrudnić swojego własnego kucharza, aby to pragnienie stało się rzeczywistością. Wystarczy skorzystać z usług naszego cateringu dietetycznego, a pakiety zawierające 3 lub 5 posiłków, będą codziennie rano, od poniedziałku do piątku, czekać na Ciebie pod wskazanym adresem w Opaczy-Kolonii. Dzięki temu Twój dzień rozpocznie się miło, od pożywnego i pysznego śniadania. 

 • brak ukrytych kosztów

Czy kiedykolwiek zdecydowałeś się na skorzystanie z danej usługi, po czym dowiedziałeś się, że należy doliczyć dodatkowe koszty, aby została zrealizowana? W naszym cateringu dietetycznym nie doświadczysz takiej sytuacji. Dostawa do Opaczy-Kolonii jest od razu wliczona w cenę posiłków. Do tego, jeśli zdecydujesz się na zamówienie powyżej 10 dni, otrzymasz zniżki! Dzięki temu zamiast przykrych niespodzianek przy zapłacie możesz zostać pozytywnie zaskoczony rabatem.

To tylko kilka zalet korzystania z usług naszego cateringu dietetycznego. Sprawdź sam, jak przyjemne może być jedzenie z dietą pudełkową.

Opacz-Kolonia – czy dieta pudełkowa jest tylko dla osób na redukcji?

Wciąż istnieje przekonanie, że zamówienie diety pudełkowej jest równoznaczne z planowaniem redukcji tkanki tłuszczowej. Choć skorzystanie z cateringu dietetycznego znacznie ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów, to również sprawdzi się u osób:

 • chcących wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe u siebie,
 • lubiących smacznie zjeść, bez konieczności gotowania,
 • oszczędnych, gdyż catering dietetyczny może być naprawdę opłacalny w porównaniu do innych alternatyw,
 • chcących ograniczyć lub wyeliminować jedzenie mięsa,
 • aktywnie trenujących,
 • ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi, np. gdy konieczne jest wyeliminowanie produktów zawierających gluten i laktozę.

Co do zasady, u każdej osoby dieta pudełkowa będzie świetnym rozwiązaniem!

5/5 - (189 opinie)