Jak dobrać dietę pudełkową do pożądanych efektów?

W ostatnim czasie Twoja sylwetka mocno się zmieniła i nie poznajesz się w lustrze? Najczęstszą przyczyną przybierania na wadze jest niewłaściwe odżywianie się i podjadanie pomiędzy posiłkami. Dotyczy to osób zabieganych, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Rozwiązaniem tego problemu może być dieta pudełkowa. Gdańsk i pozostałe miasta Trójmiasta oferują szeroki wybór różnych wariantów dietetycznych.

 

Catering dietetyczny: Gdańsk – czym jest dieta pudełkowa?

 

Osoby, które do tej pory nie miały styczności z dietą w wersji pudełkowej, często zadają sobie pytanie, na czym dokładnie polega fenomen tej usługi. W dużym uproszczeniu catering dietetyczny jest rodzajem diety, która dostarczana jest wprost przed drzwi Twojego domu każdego dnia. Codziennie rano otrzymujesz zatem wybrany zestaw posiłków, który może składać się z trzech lub pięciu dań, w zależności od wybranego wariantu. Dlaczego warto skorzystać z rozwiązania dostępnego w mieście Gdańsk? Dieta pudełkowa opracowana jest przez dietetyków i zawodowych kucharzy, którzy dbają o jakość posiłków. Dodatkowo każdy wariant jest opracowany zgodnie z konkretnym planem żywieniowym. W zależności od Twojego wyboru możesz wykluczyć z jadłospisu produkty, których nie lubisz, lub których nie możesz spożywać np. z uwagi na alergię czy stan zdrowia.

 

Gdańsk – catering dietetyczny dla każdego?

 

Rozwiązanie, jakim jest dieta pudełkowa to idealny wybór dla każdego. Niezwykle często po taką usługę sięgają osoby, które na co dzień mają bardzo napięty grafik i trudno im wygospodarować czas na robienie zakupów, gotowanie, czy późniejsze porcjowanie poszczególnych posiłków z dbałością o zachowanie właściwej kaloryczności każdego z nich. W ten sposób mogą wyrobić u siebie zdrowe nawyki żywieniowe i pozbyć się nadprogramowych kilogramów, które są efektem stołowania się na mieście i podjadania pomiędzy posiłkami.

 

Kto jeszcze sięga po dietę pudełkową w mieście Gdańsk? Catering dietetyczny jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z żadną dietą i dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem się i dbaniem o swoją sylwetkę.

 

Dieta pudełkowa: Gdańsk – menu dopasowane do Twoich potrzeb

 

Dieta większości osób kojarzy się wyłącznie ze sporymi ograniczeniami, szczególnie jeżeli chodzi o ulubione potrawy. Faktycznie tak jest, jeżeli wybierze się źle dopasowany jadłospis, to można sobie jedynie zaszkodzić. Catering pudełkowy dostępny w CHEF BOX to w pełni zbalansowane posiłki składające się z trzech lub pięciu posiłków w zestawie dziennym. Jednak to, co najważniejsze to możliwość wyboru spośród wielu wariantów menu. Nie trzeba więc obawiać się o monotonne żywienia. W ofercie znaleźć można między innymi menu:

  • standardowe oraz standardowe z wykluczeniem ryb,
  • wegetariańskie oraz wegetariańskie z rybami,
  • sportowe o podwyższonej zawartości białka,
  • o niskim indeksie glikemicznym, będące idealnym wyborem dla osób z insulinoopornością oraz cukrzycą drugiego typu,
  • bez glutenu oraz laktozy,
  • office box, przygotowane z myślą o pracownikach biurowych,
  • domowe, czyli bez zbędnych wykluczeń,
  • odchudzające przeznaczone dla osób pragnących przywrócić upragnioną sylwetkę,
  • z wyborem menu, dla każdego, kto ceni sobie nie tylko zdrowe odżywianie, ale przede wszystkim wygodę i ulubione smaki.

 

To jednak nie wszystko, co oferuje catering dietetyczny. Gdańsk daje możliwość wyboru menu przygotowanego z myślą o kobietach w ciąży oraz tych karmiących swoje dzieci piersią. Ten wariant wyklucza z posiłków wszystkie szkodliwe dla zdrowia kobiety i dziecka produkty, między innymi sery pleśniowe, grzyby czy surowe kiełki.

 

Gdańsk – dieta pudełkowa dostarczona wprost przed Twoje drzwi

 

Dieta pudełkowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Po wybraniu konkretnego menu wystarczy zaznaczyć zakres dat, kiedy gotowe posiłki będą Ci dostarczane. Każdego ranka dostawca przywiezie wybrany przez Ciebie zestaw wprost przed drzwi Twojego domu lub mieszkania. Dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nowymi smakami podczas śniadania, obiadu i kolacji – zarówno w domu, jak i w pracy.

Wybierz
DIETĘ DLA SIEBIE:

Sprawdź również: